سامین ( سامانه آنلاین میوه و نان )

جالب است بدانید کشور ایران رتبه نخست تولید میوه را در خاورمیانه دارست و ۲٫۵ برابر سرانه جهانی تولید میوه دارد و با این حال تنها ۴/۱(یک چهارم) سرانه جهانی مصرف میوه و تره بار دارد.

شایع ترین این علل نابرابری اماری وجود تعداد زیاد واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده می باشد که نتیجه افزایش سرسام آور قیمت میوه و تره بار را در پی داشته است. از دیگر علت ها نبود مرجع مورد اطمینان است که میوه و تره بار را به شکلی ساده تهیه کرده با تضمین قیمت و کیفیت عرضه کند.

مجموعه سامین با هدف به حداقل رساندن واسطه گری،تضمین قیمیت و کیفیت، صرفه جویی در وقت ،انرژی وپول،نوآوری،کارافرینی و رفاه شهروندی شکل گرفت که هموطنان عزیز لذت استفاده از میوه مرغوب را با هزینه کم در بسته های مناسب با حداقل زمان ممکن  ارسال تجربه کنند.

سامین در حوضه ارسال نان داغ هم فعالیت می کند که نان مورد نیاز منزل یا محل کارتان را داغ و داخل بسته بندی پارچه تهیه میکند و در حداقل زمان تحویل می دهد.

با سامین میشه کیفیت برتر رو با هزینه کمتر تجربه کرد.

زندگی آسان با سامین

مشاهده وبسایت پروژه

درباره نامیرا

نوین پردازش نامیرا شرکتی نوپا در زمینه سرمایه گذاری ، تحقیق و توسعه بازارهای جدید کامپیوتری است که با تولید و هدایت طرح های توجیح پذیر، اقدام به ایجاد و آماده سازی استارتاپ های خود برای ورود به بازار می نماید.

لینک های مفید

پشتیبانی

ارسال درخواست

قوانین و مقررات

ارتباط با ما

 آدرس : نبش هاشمیه ۶ ـ برج آبان پلازا ـ طبقه ۶ واحد ۶۰۵ بخش فنی، واحد ۶۰۶ بخش فروش و مدیریت

تلفن :  ۰۵۱۹۱۰۰۱۷۴۷

ایمیل : 

info@npnamira.com npnamira@gmail.com